REKLAMA
,
Fajsławice. Siadł za kierownicę z 4 promilami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Prawie 4 promile alkoholu miał w organizmie 29-latek z gminy Łopiennik Górny. I w takim stanie kierował samochodem. Dobrze, że zauważył go, będący już po służbie, policjant z posterunku w Rejowcu. Odebrał kierującemu kluczyki i wezwał na miejsce patrol policji.

Reklama

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie (21 sierpnia) przed jednym ze sklepów spożywczych w miejscowości Fajsławice. Mężczyzna, który swoim zachowaniem wzbudził podejrzenia jednej z ekspedientek sklepu, próbował odjechać z parkingu samochodem marki Renault.

Kobieta od razu podzieliła się swoimi spostrzeżeniami z będącym  na wolnym policjantem z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego z posterunku w Rejowcu. Funkcjonariusz natychmiast pobiegł w stronę kierowcy, który zdążył już uruchomić silnik pojazdu i zaczął odjeżdżać. Policjant zagrodził mu drogę, odebrał kluczyki i o zdarzeniu powiadomił oficera dyżurnego krasnostawskiej komendy.

Kiedy mundurowi dotarli na miejsce i zbadali zatrzymanego alkomatem okazało się, że 29-latek z gminy Łopiennik Górny ma w organizmie prawie 4 promile alkoholu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Będzie tłumaczył się ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA