REKLAMA
,
Ferie w mieście
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmskie instytucje kultury zapraszają do siebie na  ferie. Jednak ze względu na pandemię, oferta jest tylko dla młodszych czyli uczniów klas I – IV.

Reklama

W tym roku szkolnym ferie zimowe są inne niż zwykle. Przede wszystkim odbywają się w jednym terminie dla całego kraju czyli od 4 do 17 stycznia 2021 r. Uczniowie spędzą je głównie w domach. Obowiązujące bowiem obostrzenia związane z pandemią, nie pozwalają na organizację zimowego wypoczynku. A Ministerstwo Edukacji Narodowej proponuje m.in. spędzić je… przed telewizorem.

Szczęściem wczoraj rząd złagodził jedno z obostrzeń. Od dzisiaj (5 stycznia) dzieci poniżej 16. roku życia mogą przebywać na świeżym powietrzu także w godz. 8:00-16:00, bez opieki dorosłych.

Chełmskie instytucje kultury przygotowały ofertę na ferie dla małych chełmian. Ze względu na ograniczenia, jest ona uboższa niż zwykle. I adresowana tylko do młodszych czyli do uczniów klas I – IV szkół podstawowych.

Chełmski Dom Kultury zachęca do wspólnego odkrywania świata sztuki, a przy okazji dobrej zabawy, twórczego myślenia i rozwijania talentów. Szczegółowy program zajęć plastycznych i taneczno-muzycznych na pierwszy tydzień ferii znajdziecie tutaj: http://www.chdk.chelm.pl/kat…/zapowiedzi/ferie-zimowe-2021
Dużo szerszą ofertę przygotował Młodzieżowy Dom Kultury. Znajdziecie tam m.in. zajęcia modelarskie, muzyczne, taneczne, plastyczne czy teatralne. Szczegóły:http://www.mdkchelm.pl/aktualnosci/zima-w-miescie-2021/
Udanych i bezpiecznych ferii!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA