REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Festiwal “Kolory muzyki”. Znamy pierwsze szczegóły!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Za nami 2016 rok, który przyniósł nam nową odsłonę doskonale znanych mieszkańcom Dni Chełma – czyli Festiwal “Kolory Muzyki”. Czy nowa forma cyklicznego wydarzenia spodobała się mieszkańcom?

Wielu artystów, Plac Łuczkowskiego zapełniony po brzegi, a to wszystko dzięki Kolorom Muzyki, które w tamtym roku ściągnęły na chełmski deptak wiele mieszkańców naszego miasta. Jak będzie wyglądała tegoroczna edycja? Wiele wskazuje na to, że impreza nie zmieni swojego charakteru, a mieszkańcy posłuchają takich gatunków muzyki jak: pop, hard rock, disco polo,  reggae, country i hip-hop. W tym roku Festiwal Kolory Muzyki wystartuje 21 lipca, a zakończy się 6 sierpnia. Koncerty wzbogacą także wydarzenia dla dzieci, kiermasze czy ogródki piwne.

Ubiegłoroczna forma się sprawdziła, a chełmianie tłumnie przychodzili na koncerty. Termin znamy, ale jeżeli chodzi o wykonawców –  nadal chcemy aby reprezentowali wszystkie nurty muzyczne. Chełmski Dom Kultury już ustala pierwsze nazwiska. Pierwsze szczegóły mogą pojawić się już za dwa tygodnie – zapowiada Elżbieta Bajkiewicz-Kaliszczuk, Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki UM Chełm.

Jak bawiliście się rok temu? Przypominamy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • To dali szczegóły. Ze sie odbedzie.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Ooo Enej i ból dupy narodowców za 1…2…3… START !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *