REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Finalista “The Voice Of Poland” na Chmielakach
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Uczestników tegorocznych chmielaków krasnostawskich czekają kolejne atrakcje. Na Scenie w Rynku wystąpi zespół Eugeniusz Kowalski. Liderem formacji jest finalista telewizyjnego “The Voice Of Poland” – Michał Sobierajski.

Eugeniusz Kowalski zawdzięcza swoją, dość nietypową nazwę postanowieniu, jakie powzięli muzycy. Otóż stwierdzili oni, że nazwą ich kapeli będzie pierwsze słowo, które rzuci im się w oczy. Padło na szyld pewnego zakładu ślusarsko-kotlarskiego. Chłopaki pojawią się na scenie 23 sierpnia o godz. 16:30. Wstęp wolny! (Stefa miejsc siedzących – bilet 2 zł – ilość miejsc ograniczona)

Zespół stworzony w 2012 roku przez poznańskich muzyków: Michała Sobierajskiego (wokal, klawisze), Fryderyka Szulgita (gitara), Pawła Stachowiaka (gitara basowa) i Andrzeja Koniecznego (perkusja) oscyluje wokół szeroko pojętego soulu i r&b. W  brzmieniu poznaniaków słychać również hip-hopowy groove i jazzowe inspiracje. Teksty ich utworów dotyczą przeróżnych aspektów i problemów życia współczesnego człowieka. Przez dziennikarzy muzycznych formacja niejednokrotnie zestawiana była z takimi artystami jak Erykah Badu, Maxwell czy D’Angelo.

Podczas swojej krótkiej działalności zespół zdobył m.in. II nagrodę we “Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych” oraz najwyższe uznanie muzyków i dziennikarzy muzycznych w konkursie “Skoda Auto Muzyka”. EK ma na swoim koncie supporty przed Jazzanovą, Lemonem, Dżemem oraz koncerty na żywo w radiowej Trójce i Good Time Radio.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*