REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Weekend z food truckami
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Sezon foodtruckowy w pełni. Na 30, 31 lipca i 1 sierpnia zapraszamy na parking Galerii Chełm na smakowanie kuchni świata.

Reklama

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wróciły do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie lata z food truckami w Chełmie będzie miało miejsce w weekend od 30 lipca do 1 sierpnia. Organizatorzy zlotu zapraszają na rodzinny piknik.

Do Chełma zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest Galeria Chełm oraz organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce – zapewniają organizatorzy.

Zlot odbędzie się na parkingu Galerii Chełm, przy ul. Rejowieckiej 34.

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

Zapraszamy, wstęp wolny!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1058005551606578/?ref=newsfeed

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • fajna impreza

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama