REKLAMA
,
Galeria Chełm dla kinomanów
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To oferta dla widzów zmotoryzowanych i tych na piechotę. Galeria Chełm po raz kolejny proponuje kinowy seans plenerowy. Co wy na to?

Reklama

Dzisiaj (piątek, 31 lipca), o godz. 21.00, zapraszamy na kolejny seans Kina Letniego. Organizatorem bezpłatnego pokazu jest Galeria Chełm.

To kolejna taka propozycja naszego centrum handlowego. Pomysł zrodził się głównie z myślą o zmotoryzowanych, ale amatorzy leżaków też się nie zawiodą. Wejście do kina plenerowego odbywać się będzie od strony salonu marki New Yorker, a w pokazie będą mogli wziąć udział zarówno klienci zmotoryzowani, planujący obejrzeć seans ze swoich samochodów, jak i osoby, które przyjdą pieszo i zechcą zająć wygodne leżaki.

Tym razem na ekranie film „Jutro będziemy szczęśliwi” – piękna opowieść o sile miłości między dzieckiem a rodzicem.

Samuel (Omar Sy) prowadzi beztroski, kawalerski żywot w słonecznej, południowej Francji. Jego życie wywraca się jednak do góry nogami, gdy niespodziewanie pojawia się jedna z jego byłych partnerek. Kobieta zostawia mu „niespodziankę” – małą dziewczynkę, której rzekomo jest ojcem. Mężczyzna początkowo jest przerażony i wydaje mu się, że nie podoła opiece. Z czasem okazuje się, że potrafi być wspaniałym ojcem, a między nim i malutką Glorią (Gloria Colston) rodzi się niezwykła więź. Jego na nowo poukładany świat kolejny raz staje na głowie, gdy po 8 latach powraca matka dziewczynki…

Zobacz zwiastun.

Galeria Chełm zapewnia, że pamięta o bezpieczeństwie odwiedzających. Stąd przestrzeń kina plenerowego zostanie przygotowana w taki sposób, by umożliwić zachowanie odpowiednich odstępów pomiędzy widzami.

Zapraszamy, wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA