REKLAMA
,
Galeria zaprasza do kina
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Galeria Chełm po raz kolejny proponuje kinowy seans plenerowy. To oferta dla widzów zmotoryzowanych i tych na piechotę. Co wy na to?

Reklama

W najbliższy piątek, 31 lipca, o godz. 21.00, zapraszamy na kolejny seans Kina Letniego. Organizatorem bezpłatnego pokazu jest Galeria Chełm.

To kolejna taka propozycja naszego centrum handlowego. Pomysł zrodził się głównie z myślą o zmotoryzowanych, ale amatorzy leżaków też się nie zawiodą. Wejście do kina plenerowego odbywać się będzie od strony salonu marki New Yorker, a w pokazie będą mogli wziąć udział zarówno klienci zmotoryzowani, planujący obejrzeć seans ze swoich samochodów, jak i osoby, które przyjdą pieszo i zechcą zająć wygodne leżaki.

Tym razem na ekranie film „Jutro będziemy szczęśliwi” – piękna opowieść o sile miłości między dzieckiem a rodzicem.

Samuel (Omar Sy) prowadzi beztroskie, kawalerskie życie w słonecznej, południowej Francji. Jego życie wywraca się jednak do góry nogami, gdy niespodziewanie w mieście pojawia się jedna z jego byłych partnerek. Kobieta zostawia mu „niespodziankę” – małą dziewczynkę, której rzekomo jest ojcem. Mężczyzna początkowo jest przerażony i wydaje mu się, że nie podoła opiece nad niemowlakiem. Z czasem okazuje się, że potrafi być wspaniałym ojcem, a między nim i malutką Glorią (Gloria Colston) rodzi się niezwykła więź. Jego na nowo poukładany świat kolejny raz staje na głowie, gdy po 8 latach powraca matka dziewczynki…

Zobacz zwiastun.

Galeria Chełm zapewnia, że pamięta o bezpieczeństwie odwiedzających. Stąd przestrzeń kina plenerowego zostanie przygotowana w taki sposób, by umożliwić zachowanie odpowiednich odstępów pomiędzy widzami.

Zapraszamy, wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Ostatnie pożegnanie Mikusa
Ostatnie pożegnanie Mikusa
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
REKLAMA