REKLAMA
,
Giniemy na drogach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trzy osoby zginęły, a cztery zostały ranne. To bilans wypadków drogowych, do jakich doszło w weekend w naszym regionie. Policja apeluje o rozsądek i wyobraźnię na drodze.

Reklama

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło w sobotę (15 lutego) tuż po godzinie 19. W miejscowości Płonka (pow. krasnostawski) na drodze wojewódzkiej 837, kierujący audi a8 podczas wymijania z pojazdem jadącym z naprzeciwka potrącił pieszego. 65-letni mieszkaniec gm. Rudnik szedł prawą stroną jezdni w terenie zabudowanym, ale nieoświetlonym. Nie miał żadnych elementów odblaskowych. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy.

Także w sobotę, około godziny 4:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Sitaniec doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni mieszkaniec gm. Rachanie, kierując volkswagenem, nagle z bliżej nieokreślonych przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Kolejny wypadek miał miejsce w niedzielę (16 lutego) przed godziną 3 rano w miejscowości Przypisówka (pow. lubartowski). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 24-latek kierując seatem na łuku drogi stracił panowanie, zjechał na pobocze i dachował. W samochodzie jechało 5 osób, wszyscy podczas dachowania wypadli z auta. Niestety jedna z pasażerek, 23-latka z gm. Kock, zginęła na miejscu. Cztery osoby trafiły do szpitali. Kierujący był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tych wypadków drogowych. Ponownie apelują o rozsądek i wyobraźnię na drodze. Wielu niebezpiecznych zdarzeń można uniknąć stosując się do elementarnych zasad ruchu drogowego.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA