REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nasz patronat. Gitara na Kresach
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Po raz 11. chełmska Szkoła Muzyczna zaprasza na festiwal “Gitara na Kresach”. Przez dwa dni 10-11 kwietnia będzie okazja podziwiać najlepszych młodych gitarzystów w kraju.

Konkurs organizuje Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Chełmie. Jego celem jest prezentacja dorobku artystycznego uczniów oraz osiągnięć dydaktycznych pedagogów szkół muzycznych I i II stopnia z całej Polski.
To uczta dla miłośników gitary, ale także okazja do wymiany doświadczeń, odkrywania młodych talentów oraz do popularyzowania klasycznej muzyki gitarowej.

Pierwszego dnia konkursu, W ŚRODĘ, 10 kwietnia, o uznanie i najwyższe laury walczyć będą uczniowie szkół muzycznych I stopnia. Przesłuchania konkursowe zaplanowano w godz. 10.00-17.00.
Laureatów poznamy jeszcze tego samego dnia, o godz. 18.00.
Zwieńczeniem dnia będzie recital gitarowy Przemysława Religi.

W czwartek, 11 kwietnia, swoje umiejętności prezentować będą przed jury i publicznością uczniowie szkół muzycznych II stopnia. Przesłuchania konkursowe odbędą się w godz. 9.00-17.00. Ogłoszenie listy laureatów zaplanowano na godz. 18.00.
Dodatkową atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu Super Live Band.

Festiwal “Gitara na Kresach” odbywać się będzie w siedzibie Szkoły Muzycznej przy ul. Hrubieszowskiej 102. Szczegółowy program znajdziecie tutaj.

Honorowy patronat nad konkursem sprawują Marszałek Województwa Lubelskiego i Prezydent Miasta Chełm, a jednym z patronów medialnych jest redakcja CHELMSKI.EU.

Zapraszamy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*