REKLAMA
,
Gmina Hanna. Areszt dla pijanej matki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwa miesiące spędzi w areszcie 45-latka z gminy Hanna. Kobieta mając ponad 2,5 promile alkoholu opiekowała się rocznym dzieckiem. Dziewczynka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kobieta miała upuścić dziecko schodząc po schodach.

Reklama

Informowaliśmy niedawno o zdarzeniu, do którego doszło na terenie gminy Hanna. Włodawscy policjanci dostali w czwartek (30 lipca) informację, że do szpitala zostało przywiezione roczne dziecko z obrażeniami ciała. Dziewczynkę przywiózł jej ojciec. Po powrocie z pracy zastał płaczące dziecko z obrażeniami ciała i kompletnie pijaną matkę.
Kiedy policjanci pojechali do mieszkania kobiety, badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali więc 45-latkę.

W sobotę (1 sierpnia) Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował środek zapobiegawczy wobec kobiety w postaci 2-miesięcznego aresztu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Parczewie. Kobieta jest podejrzana o to, że naraziła swoją córkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia opiekując się nią w stanie nietrzeźwości.
Aresztowana wyznała, że będąc pod wpływem alkoholu, upuściła dziecko schodząc po schodach.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA