REKLAMA
,
Gmina Kamień. Areszt dla domowego terrorysty
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na trzy miesiące trafił do aresztu 54-letni mieszkaniec z gminy Kamień. Za to, że znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. A że nie był to jego pierwszy raz, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym i agresywnym mężczyźnie, który wszczął awanturę domową. Na miejscu interwencji okazało się, że 54-latek, będąc pod działaniem alkoholu, nie tylko używał słów wulgarnych wobec swoich najbliższych, ale również popychał ich, szarpał za ubranie oraz niszczył wspólne mienie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnym areszcie.

Mężczyzna w maju br. wyszedł z więzienia. A wczoraj (14 sierpnia) chełmski sąd ponownie pozbawił go wolności. Na wniosek prokuratury zastosował wobec 54-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo znęcania się nad rodziną jest ścigane z urzędu. Osoby, które swoim zachowaniem krzywdzą najbliższych, muszą się liczyć z konsekwencjami.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA