REKLAMA
,
Gmina Kamień. Areszt dla domowego terrorysty
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na trzy miesiące trafił do aresztu 54-letni mieszkaniec z gminy Kamień. Za to, że znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. A że nie był to jego pierwszy raz, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym i agresywnym mężczyźnie, który wszczął awanturę domową. Na miejscu interwencji okazało się, że 54-latek, będąc pod działaniem alkoholu, nie tylko używał słów wulgarnych wobec swoich najbliższych, ale również popychał ich, szarpał za ubranie oraz niszczył wspólne mienie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnym areszcie.

Mężczyzna w maju br. wyszedł z więzienia. A wczoraj (14 sierpnia) chełmski sąd ponownie pozbawił go wolności. Na wniosek prokuratury zastosował wobec 54-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo znęcania się nad rodziną jest ścigane z urzędu. Osoby, które swoim zachowaniem krzywdzą najbliższych, muszą się liczyć z konsekwencjami.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA