REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Gowin zgłasza kandydata na prezydenta Chełma
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Wczoraj podczas konferencji prasowej, Jarosław Gowin, wicepremier i lider partii Porozumienie, wskazał kandydata swojego ugrupowania na prezydenta Chełma. Ma nim być Jakub Banaszek.

Jak relacjonuje portal tvn24.pl, Jarosław Gowin mówił wczoraj w Lublinie, że jego zdaniem obóz Zjednoczonej Prawicy w wyborach samorządowych wystawi wspólnych kandydatów.

… w niektórych przypadkach chcielibyśmy, aby to byli kandydaci zaproponowani przez Porozumienie Jednym z takich miast ma być Chełm (…). Chcielibyśmy, aby wspólnym kandydatem Zjednoczonej Prawicy (na prezydenta) w Chełmie był Jakub Banaszek.

Banaszek (na zdjęciu z lewej) jest obecnie doradcą ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, doradza także wojewodzie lubelskiemu. Zdaniem J. Gowina wkrótce może objąć inne ważne stanowisko rządowe.

Jarosław Gowin wraz z Banaszkiem i poseł Beatą Mazurek odwiedzą dzisiaj Chełm (m.in.: Browar Jagiełło i firmę BH Meble). Zaplanowano także jego spotkanie z mieszkańcami powiatu chełmskiego – Pałac Suchodolskich w Dorohusku (godz. 16.15). Wizytę jednak rozpocznie spotkanie opłatkowe w chełmskiej PWSZ.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Już 2tygodnie i czy słychać co ten niby kandydat proponuje,inni zresztą też nic.

  No votes yet.
  Please wait...
 • mieszkaniec Chełma

  Młodzieniec, który nie ma żadnego doświadczenia, no może ma doświadczenie w dobrych chęciach. Panie Gowin, weź go Pan sobie do Krakowa. W Chełmie nie chcemy takiego prezydenta.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Krzysztof niech B. pokaże charakter. Łatwo jest płynąć na fali centrali. Niech pokaże że jest prawdziwą alternatywą dla obecnego układu. A nie jak obecna opozycja popiera SLD Fiszowej.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Popieram Banaszka od jakiegoś czasu obserwuje jego osobę i naprawdę gość nie próżnuje oddaje się sprawie jeśli jest tylko w nią zaangażowany. Dajcie mu szanse !

  No votes yet.
  Please wait...
 • Leszku,dziadek czasem bywa madrzejszy od mlodego.Pomijam tu pana nahornego,z nim nawet rozmawiac rudno.

  No votes yet.
  Please wait...
 • No wlasnie,trzeba choc cien pomyslu.Na Mateuszu Sandomierz 3 krotnie zwiekszyl liczbe turystow.Promocja jest niezbedna,ale nikt o niej niemowi,a ja wiem bywajac na rozmaitych kongresach,ze nieznany Chelm pokazany chocby na obrazkach potrafi zachwycic wielu ludzi.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Oczywiście każdy może próbować. Czym więcej chętnych tym lepiej bo jakoś zbyt wielu chętnych nie ma. Ale spoko! Ten Banaszak to tylko lans! On woli robić karierę przy “korycie” gdzie więcej kasy a mniej odpowiedzialności. A w Chełmie ? Kasy mało a dużo odpowiedzialności ,a już w samym mieście to wogole kasy nie ma, tylko długi. Do tego Pani Mazurek nie dopuści żeby jej wyrosła na lokalnym rynku konkurencja która by ją zdyskwalifikowała w wyborach parlamentarnych!

  No votes yet.
  Please wait...
 • A jaki on ma pomysł na rozwój Chełma? Na razie o jego pomysłach najlepiej świadczy sytuacja w służbie zdrowia skoro jest doradcą ministra tego resortu.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *