REKLAMA
,
Gowin zgłasza kandydata na prezydenta Chełma
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj podczas konferencji prasowej, Jarosław Gowin, wicepremier i lider partii Porozumienie, wskazał kandydata swojego ugrupowania na prezydenta Chełma. Ma nim być Jakub Banaszek.

Reklama

Jak relacjonuje portal tvn24.pl, Jarosław Gowin mówił wczoraj w Lublinie, że jego zdaniem obóz Zjednoczonej Prawicy w wyborach samorządowych wystawi wspólnych kandydatów.

… w niektórych przypadkach chcielibyśmy, aby to byli kandydaci zaproponowani przez Porozumienie Jednym z takich miast ma być Chełm (…). Chcielibyśmy, aby wspólnym kandydatem Zjednoczonej Prawicy (na prezydenta) w Chełmie był Jakub Banaszek.

Banaszek (na zdjęciu z lewej) jest obecnie doradcą ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, doradza także wojewodzie lubelskiemu. Zdaniem J. Gowina wkrótce może objąć inne ważne stanowisko rządowe.

Jarosław Gowin wraz z Banaszkiem i poseł Beatą Mazurek odwiedzą dzisiaj Chełm (m.in.: Browar Jagiełło i firmę BH Meble). Zaplanowano także jego spotkanie z mieszkańcami powiatu chełmskiego – Pałac Suchodolskich w Dorohusku (godz. 16.15). Wizytę jednak rozpocznie spotkanie opłatkowe w chełmskiej PWSZ.

Napisz komentarz
 • Już 2tygodnie i czy słychać co ten niby kandydat proponuje,inni zresztą też nic.

 • mieszkaniec Chełma

  Młodzieniec, który nie ma żadnego doświadczenia, no może ma doświadczenie w dobrych chęciach. Panie Gowin, weź go Pan sobie do Krakowa. W Chełmie nie chcemy takiego prezydenta.

 • Krzysztof niech B. pokaże charakter. Łatwo jest płynąć na fali centrali. Niech pokaże że jest prawdziwą alternatywą dla obecnego układu. A nie jak obecna opozycja popiera SLD Fiszowej.

 • Popieram Banaszka od jakiegoś czasu obserwuje jego osobę i naprawdę gość nie próżnuje oddaje się sprawie jeśli jest tylko w nią zaangażowany. Dajcie mu szanse !

 • Leszku,dziadek czasem bywa madrzejszy od mlodego.Pomijam tu pana nahornego,z nim nawet rozmawiac rudno.

 • No wlasnie,trzeba choc cien pomyslu.Na Mateuszu Sandomierz 3 krotnie zwiekszyl liczbe turystow.Promocja jest niezbedna,ale nikt o niej niemowi,a ja wiem bywajac na rozmaitych kongresach,ze nieznany Chelm pokazany chocby na obrazkach potrafi zachwycic wielu ludzi.

 • Oczywiście każdy może próbować. Czym więcej chętnych tym lepiej bo jakoś zbyt wielu chętnych nie ma. Ale spoko! Ten Banaszak to tylko lans! On woli robić karierę przy „korycie” gdzie więcej kasy a mniej odpowiedzialności. A w Chełmie ? Kasy mało a dużo odpowiedzialności ,a już w samym mieście to wogole kasy nie ma, tylko długi. Do tego Pani Mazurek nie dopuści żeby jej wyrosła na lokalnym rynku konkurencja która by ją zdyskwalifikowała w wyborach parlamentarnych!

 • A jaki on ma pomysł na rozwój Chełma? Na razie o jego pomysłach najlepiej świadczy sytuacja w służbie zdrowia skoro jest doradcą ministra tego resortu.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA