REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chełmianie też wybierają Prezydenta RP
Grabczuk na prezydenta
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Dariusz Grabczuk jest kandydatem na prezydenta Miasta Chełm. Popiera go Koalicja Obywatelska powołana przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną. Dziś po południu oficjalne ogłoszenie kandydatury.

Dariusz Grabczuk  znany jest chełmianom głównie jako nauczyciel i wieloletni radny. Ma 50 lat. Obecnie pracuje w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6. Zapewne mniej osób wie, że jest również zdolnym przedsiębiorcą – od 1999 roku prowadzi własną firmę – PW „Sprint”.

Obowiązki zawodowe nie przeszkadzają mu w aktywności na rzecz mieszkańców miasta. Od roku 2006 nieprzerwanie aż do dzisiaj jest radnym Rady Miasta Chełm. W kadencji 2010-2014 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miasta.

Chełmianie znają Grabczuka także z innej strony. Od lat jest aktywnym organizatorem przedsięwzięć na rzecz dzieci, ale znajduje czas także na swoją pasję – trenowanie młodych adeptów sztuki zapaśniczej.

Dariusz Grabczuk jest wspólnym kandydatem na stanowisko prezydenta naszego miasta Koalicji Obywatelskiej powołanej przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną. Dzisiaj po południu odbędzie się konferencja, podczas której nastąpi oficjalna prezentacja kandydata. Udział w konferencji zapowiedzieli m.in.: Krzysztof Żuk, przewodniczący Regionu PO RP i Maja Zaborowska, przewodnicząca lubelskich struktur Nowoczesnej.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • No i platforma śpi.

  No votes yet.
  Please wait...
 • A mieszkańcy Chełma śpią.pa,pa dzieci.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Widać PO podziolona i zastanawia się jak tanio przegrać.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Jestem członkinią PO i uważam że Młody Grabczuk to bardzo nie trafiona kandydatura. To człowiek trudny z charakteru , niewymowny , bez charyzmy i bez wyglądu. I widać chyba trochę nie obyty politycznie -skoro jego pierwszy ruch polityczny w kampanii ,to pójście po nauki do PSL. Obecnej wagi politycznej młodego grabczuka nie można opierac na urzędzie marszałkowskim w Lublinie. PO nie wejdzie do układu rządzącego w Lublinie. Wszelkie sondaże wskazują że przynajmniej w trzech województwach: lubelskim, podlaskimi i podkarpackim , bo PO poniesie sromotną klęskę do sejmików. Ja zawsze głosuje na Unie Wolności lub PO. I dlatego apeluje do władz chełmskiego PO .Niech PO wystawi nowego kandydata ,który będzie wynikiem wewnętrznego konsensusu w PO . Bo ten nie dość że słaby to jest wynikiem nepotyzmu Krzysztofa Grabczuka. Dla tego w imię jedności partyjnej i nie rozwalania chełmskiego PO – wystawcie nowego mocnego kandydata-który jest w mieście. I on zastąpi młodego Grabczuka. Który nie ma ani wyglądu, ani charyzmy ani gatki. Jest czas na takie działanie. Skoro oficjalnie kampania się nie zaczęła, to można jeszcze go zastąpić kimś konkretnym np kazimierczak, lub sikora. Kimś kto pogodzi obie zarzynające się frakcje polityczne w PO.

  No votes yet.
  Please wait...
 • AMB, co za bezcenne spostrzezenie.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Max! Tylko Sawa! Sawa Na prezydenta! Lepiej nie będzie za to weselej!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Do pracy młodzi, niezależni, wykształceni rodacy!!
  Czas oczyścić to całe trzesawisko bo popłyniemy jak…..
  Sorry!!!!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Zero….. Jesteś Zero!!!!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *