REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Grozili 15-latkowi porwaniem
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Grozili 15-latkowi pozbawieniem wolności. Zamaskowana ekipa przyjechała samochodem na jedną z posesji w gminie Kamień. Chłopca straszono porwaniem i pobiciem. Wszystko przez nieporozumienie z dziewczyną.

Na początku lutego na posesję zamieszkiwaną m.in. przez 15-latka, przyjechał samochód. Wysiadło z niego czterech zamaskowanych mężczyzn w towarzystwie znanej mu 15-latki. Mężczyźni mieli przy sobie przedmioty podobne do pałek teleskopowych. Chcieli, aby pokrzywdzony udostępnił im nagranie z telefonu komórkowego. Chodziło o nieporozumienia między nastolatkami.
Przy otwartym bagażniku samochodu grozili chłopcu wywiezieniem w nieznane miejsce. Spłoszył ich dorosły, który wyszedł z domu.

Pokrzywdzeni dopiero w poniedziałek (10 lutego) powiadomili o zdarzeniu dyżurnego komendy. Policjanci zatrzymali w tej sprawie pięć osób, czterech mężczyzn w wieku 18 i 20 lat, mieszkańców Lublina i gminy Sawin oraz 15-latkę. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty stosowania groźby bezprawnej, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3. Zostaną też doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Sprawą 15-latki zajmie się sąd rodzinny.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*