REKLAMA
,
Gwiazdy zaśpiewają z Adamem Sztabą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

sztabaPod koniec października informowaliśmy, że Chełmski Dom Kultury będzie organizatorem „Gali Noworocznej”, na której posłuchać będzie można muzyki nietuzinkowego kompozytora Adama Sztaby i jego orkiestry. Pora odkryć kolejne niespodzianki.

Reklama

„Gala Noworoczna” to wspaniały projekt Chełmskiego Domu Kultury, przy organizacji którego niewątpliwie pracuje sztab specjalistów. Organizatorzy nie od razu zdradzili wszystkich artystów, którzy wystąpią u boku Adama Sztaby. Początkowo powiadamiano, że spodziewać możemy się takich gości jak Natalia Kukulska oraz Kasia Wilk. Dziś już wiadomo, że kolejnymi gwiazdami będą Igor Herbut, wokalista i lider zespołu LemON, a także Piotr Cugowski, lider grupy BRACIA. Miejmy nadzieję, że gwiazd będzie dużo więcej.

Bilety sprzedają się bardzo szybko, zatem kto jeszcze się nie zdecydował, ma na to ostatnią szansę. Bilety w cenie 160/180 zł dostępne są w Chełmskim Domu Kultury.

Zdjęcia: CHDK

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA