REKLAMA
,
Hańsk. Senior wrócił do domu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Błąkającego się nocą starszego mężczyznę uratowała właściwa reakcja 33-latka. Senior nie potrafił powiedzieć, jak się nazywa, gdzie mieszka i co robi w nocy na ulicy. Mężczyzna zaniepokojony jego losem, powiadomił policjantów.

Reklama

Dziś (15 grudnia) około godziny 2 w nocy, w okolicy Hańska, jadący z pracy mężczyzna zauważył starszego, błąkającego się pana. Temperatura była niska, a mężczyzna był bez kurtki, czapki i bez zimowych butów.

33-latek widział go już wcześniej w rejonie swojego miejsca pracy, ale wtedy mężczyzna mówił, że idzie do domu. W związku z tym, że  senior tym razem kierował się w innym niż wcześniej kierunku, 33-latek zatrzymał się i rozpoczął z nim rozmowę. Kontakt był jednak dość utrudniony. Mężczyzna nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, gdzie mieszka, ani co robi w nocy na ulicy.  Zaniepokojony mieszkaniec Ujazdowa powiadomił policjantów.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze z Włodawy, którzy ustalili, że senior to 82-latek z gm. Hańsk. Mężczyzna nie wymagał pomocy medycznej, policjanci odwieźli go więc do domu. Domownicy byli bardzo zaskoczeni. Byli przekonani, że starszy pan jest w domu i śpi. Dzięki właściwej reakcji 33-letniego mieszkańca Ujazdowa, historia skończyła się szczęśliwie.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA