REKLAMA
,
Hardcorowa Kumowa ma już komplet
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wystarczyło dwie godziny i lista startowa jest zapełniona. Chodzi o udział w tegorocznej edycji biegu Hardcorowa Kumowa.

Reklama

Impreza biegowa Hardcorowa Kumowa zadebiutowała dwa lata temu i z miejsca zdobyła rzesze zwolenników. Już podczas pierwszej edycji w 2019 roku na starcie stanęło około 150 biegaczy.

W tym roku zainteresowanie biegiem przerosło oczekiwania organizatorów. Wystarczyło dwie godziny, a limit 250 miejsc wyczerpał się.

Jesteśmy tym bardzo, bardzo zaskoczeni, jak zapewne wielu z Was, którzy nie zdążyli się zapisać na bieg. Jednocześnie jest nam z tego powodu niezmiernie miło, bo to potwierdza, że to co robimy ma sens! – piszą organizatorzy z grupy Chełm Biega.

„Hardcorową” organizuje nieformalna grupa entuzjastów biegania (także przełajowego) zrzeszona pod wspólną nazwą Chełm Biega. Chodzi o popularyzację biegania jako najprostszej formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej wśród mieszkańców Chełma i okolic.

Biegi rozgrywane są na dwóch dystansach: 30 km i 10 km. Na uczestników czeka malownicza, choć dość wymagająca trasa po lesistych pagórach Kumowej Doliny pod Chełmem. Przy okazji można liczyć na niespodzianki, pokazy, opiekę medyczną i ciepły posiłek.

A co z tymi, którzy nie zdążyli się zapisać? Niestety, organizatorzy informują, że nie prowadzą listy rezerwowej. Jeśli w regulaminowym czasie któryś z zapisanych zawodników nie wniesie opłaty startowej, wtedy będą zwalniać się miejsca na liście.

Bieg Hardcorowa Kumowa wystartuje w tym roku 6 marca. Listę startową i regulamin znajdziecie tutaj.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA