REKLAMA
,
Hazard w kontenerze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Urządzenia były w kontenerze na jednym z chełmskich osiedli. Trzy nielegalne automaty do gier hazardowych zabezpieczyli policjanci.

Reklama

W miniony weekend chełmscy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, przeszukali kontener na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. Z ustaleń wynikało, że mogą być tam prowadzone nielegalne gry hazardowe.

Informacje potwierdziły się. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli tam trzy nielegalne  automaty do gier hazardowych. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie hazardu.

Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego, odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

***

To kolejna taka sprawa ujawniona ostatnio w Chełmie. W minionym tygodniu informowaliśmy o nielegalnym salonie gier, który działał w mieście pod szyldem całkiem innej działalności gospodarczej.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA