REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Hazard w kontenerze
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Urządzenia były w kontenerze na jednym z chełmskich osiedli. Trzy nielegalne automaty do gier hazardowych zabezpieczyli policjanci.

W miniony weekend chełmscy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, przeszukali kontener na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. Z ustaleń wynikało, że mogą być tam prowadzone nielegalne gry hazardowe.

Informacje potwierdziły się. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli tam trzy nielegalne  automaty do gier hazardowych. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie hazardu.

Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego, odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

***

To kolejna taka sprawa ujawniona ostatnio w Chełmie. W minionym tygodniu informowaliśmy o nielegalnym salonie gier, który działał w mieście pod szyldem całkiem innej działalności gospodarczej.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*