REKLAMA
,
Historyczny sukces naszych siatkarzy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mikołaj Miszczuk i Konrad Stokłosiński, reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Tempo Chełm wygrali półfinałowy turniej Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Chłopcy występują w dwóch kategoriach wiekowych: juniorów i kadetów.

Juniorzy swoje półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej rozegrywali w Połańcu. Tutaj nasi siatkarze nie stracili nawet seta. W zmaganiach rywalizowało 16 najlepszych drużyn z czterech województw: łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Z kolei półfinały kadetów odbyły się 3-5 lipca w Warszawie. Zawodnicy Tempa nie zawiedli. Stanęli na najwyższym stopniu podium.

Reklama

Poziom zawodów stał na wysokim poziomie. Nasze półfinały były jednymi z trudniejszych z uwagi na poziom zespołów, które wystartowały w zawodach – mówi Konrad Stokłosiński.

Jak to bywa i w sporcie, nasi reprezentanci nie mieli  dużo czasu na odpoczynek. Finałowy turniej kadeci rozpoczynają już jutro (18 lipca) w Warszawie. Z kolei za dwa tygodnie (27-29.07) będą rywalizować w Sulejowie na MP juniorów.

Uważam że do tego turniejów przygotowaliśmy się najlepiej jak mogliśmy. 14 lipca zagraliśmy na eliminacjach do turnieju głównego Pucharu Polski i o mały włos, a byśmy do niego weszli. Po turnieju mieliśmy trzy treningi na których prezentowaliśmy się naprawdę dobrze. Będziemy walczyć o złoto – zapiwiada Konrad.

Życzymy powodzenia na obydwu turniejach!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA