REKLAMA
,
Horodyszcze. Jazdę zakończył na płocie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wylądował matizem na ogrodzeniu posesji. 23-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie, kiedy mknął przez Horodyszcze. Wraz z nim jechał nietrzeźwy pasażer, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 

Reklama

Dzisiaj w nocy (10 września) dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Horodyszcze w gminie Chełm. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Daewoo Matiz, 23-letni chełmianin, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał do rowu i zatrzymał się na ogrodzeniu posesji.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca miał w organizmie ponad promil alkoholu. Policjanci ustalili również, że nigdy nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Wraz z nim jechał 24-letni pasażer, który też był nietrzeźwy. Ten ucierpiał bardziej i z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Kierowca został zatrzymany. Gdy wytrzeźwieje, zostaną mu przedstawione zarzuty. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
REKLAMA