REKLAMA
,
Husynne. Magazyn spłonął doszczętnie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W pomieszczeniu składowane były słoma, zboże, nawozy i drewno tartaczne. Nic dziwnego, że kiedy wybuchł tam pożar, to rozprzestrzeniał się momentalnie. Policjanci ustalają okoliczności pożaru, do którego doszło w sobotę w gminie Dorohusk.

Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał w sobotę (15 sierpnia) zgłoszenie o pożarze we wsi Husynne. Ogień zauważył zarządca gospodarstwa, który natychmiast powiadomił służby ratownicze. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pożar objął drewnianą wiatę magazynową, w której składowane były nawozy, zboże, pasza dla zwierząt, drzewo tartaczne oraz słoma. W pomieszczeniu nie było instalacji elektrycznej.

Reklama

Z niebezpiecznym żywiołem walczyło 10 zastępów Straży Pożarnej. Ogień rozprzestrzeniał się szybko i był realnym zagrożeniem dla okolicznych budynków gospodarczych, gdzie hodowana jest trzoda chlewna oraz przechowywane pozostałe bele słomy. Niestety, drewniana wiata magazynowa spłonęła całkowicie.

Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Wysokość strat właściciel wstępnie wycenił na około 270 tysięcy złotych. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA