REKLAMA
,
Idzie mróz, będzie ślisko!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Synoptycy ostrzegają mieszkańców Chełma i powiatu chełmskiego przed oblodzeniem. Uważajcie na siebie, aura zacznie się zmieniać już około godz. 15.

Reklama
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia przed oblodzeniem. Ostrzeżenie dotyczy całego województwa lubelskiego.

Synoptycy prognozują, że chlapa, którą teraz mamy na drogach i chodnikach, już od godz. 15:00 zacznie zamarzać. Temperatura minimalna wyniesie od -12°C na północnym-wschodzie regionu do -6°C na południu; temperatura minimalna gruntu odpowiednio od -13°C do -10°C. Temperatury ujemne będą się utrzymywały także w ciągu następnego dnia. Jutro wiatr zelżeje.

Kolejne dni zapowiadają się również z dynamiczną pogodą. Na przeważającym obszarze kraju będzie mroźno z opadami śniegu, tylko na południu cieplej i tam opady śniegu, deszczu ze śniegiem, a w wielu miejsca również deszczu marznącego. Od niedzieli ponownie znacząco wzrośnie prędkość wiatru, porywy będą dochodzić do 70 km/h.
Uwaga! W poniedziałek spodziewane są intensywne opady śniegu. Od Dolnego Śląska, przez Mazowsze, po Lubelszczyznę może spaść do 15 cm śniegu, wystąpią zawieje i zamiecie śnieżne.  

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • No i znowu będę musiał uważać,jak będę szedł do Lidla przez spartolone przejście.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA