REKLAMA
,
II Chełmski Konkurs Kolęd i Pastorałek
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież szkolną do udziału w II Chełmskim Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Reklama

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do udziału w II Chełmskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Konkurs odbędzie się 10 grudnia o godzinie 10:00 w MDK. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia.

Jury wyłoni zwycięzców w każdej kategorii wiekowej (miejsca I – III), dla których przewidziane są nagrody rzeczowe. Ponad to, laureaci konkursu w każdej kategorii wiekowej wystąpią podczas Świątecznego Koncertu Laureatów, który odbędzie się 12 stycznia 2017 roku o godzinie 13:00 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti.

Celem imprezy jest propagowanie kultury muzycznej wśród młodzieży i dzieci, pielęgnowanie tradycji kolędowania oraz prezentacja muzycznych talentów. Konkurs ma sprzyjać także kształtowaniu pozytywnych emocji w związku z działaniami muzycznymi oraz upowszechnianiu polskich kolęd i pastorałek. Karty zgłoszeniowe oraz pełny regulamin konkursu dostępne są na stronie MDK.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA