REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
II edycja akcji „Wietrzenie szaf”
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Nie mieścisz wszystkich swoich ubrań w szafie oraz niektóre są Ci zbędne? Robisz przemeblowanie pokoju lub remont i nie wiesz co zrobić ze starymi meblami? Jeśli tak, to nie wyrzucaj ich tylko oddaj wszystkie zbędne rzeczy potrzebującym. 

Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych i Policealna Szkoła Wiliams zaprasza wszystkich do udziału w II edycji akcji „Wietrzenie szaf”, Tym razem oprócz odzieży zbierana będzie także żywność z długim terminem przydatności. Pomoc otrzymają rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej z terenu Chełma i okolic. W ich wytypowaniu pomogą nam dyrektorzy szkół oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie. Mamy jednocześnie prośbę, by rzeczy były segregowane w workach lub pudłach i opisane, dla jakiej grupy wiekowej są przeznaczone. To bardzo ułatwiłoby nam pracę – dodaje Emilia Juszczak, koordynator akcji.

Przynosić będzie można ubrania, meble, sprzęt agd i wszystkie przedmioty, niezbędne w gospodarstwie domowym, a ponadto artykuły spożywcze, które posiadają długie terminy ważności.

Apelujemy do wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć rodziny, o wcześniejszy kontakt z sekretariatem Policealnej Szkoły Wiliams, przy ul. Reformackiej 27, który jest czynny od środy do niedzieli w godzinach 9-15.

Dary trafią do potrzebujących przed świętami Bożego Narodzenia.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*