REKLAMA
,
Inaczej przez Rejowiecką
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Od czwartku kolejna zmiana ruchu na ulicy Rejowieckiej w Chełmie. Ale to już niedługo – modernizacja DK 12 widocznie zmierza do finału.

Reklama

W czwartek, 29 kwietnia, po raz kolejny zmienia się organizacja ruchu na ulicy Rejowieckiej. Wykonawca czyli firma Budimex informuje, że zamyka północną część ulicy, na odcinku od skrzyżowania z ul. Szpitalną do ronda Dmowskiego. Utrzymana zostanie jedynie  możliwość skrętu w ul. Kochanowskiego.

Tak więc ruch pojazdów będzie odbywał się w obu kierunkach, ale wyłącznie po południowej stronie Rejowieckiej. 

Ekipy remontowe zapowiadają też finisz prac po północnej stronie ronda ZWiN. Tu niebawem droga będzie miała ułożoną warstwę ścieralną, a prace przeniosą się za południową część ronda.  Uważajcie, bo to będzie wiązało się ze sporymi utrudnieniami. Dojazd do ronda od wiaduktu w al. Armii Krajowej na czas tych prac będzie zamknięty.

Z końcem kwietnia rozpoczną się też prace na rondzie Dmowskiego. Tutaj będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Uważajcie na znaki! Prace na rondzie mają się zakończyć około 20 maja.

Nowe utrudnienia w ruchu na DK 12 w granicach administracyjnych miasta chełmscy kierowcy przyjmują z dużą dozą cierpliwości. 

Najważniejsze, że widać, że prace ładnie idą do przodu – mówi pan Marek, kierowca taxi. – Wszystko wskazuje na to, że remont skończy się przed  czasem.

Potwierdza to Budimex. Firma weszła na budowę w marcu ubiegłego roku i wykonała już zdecydowaną większość zaplanowanych robót. Wykonanie zadania ocenia się na poziomie 90 proc.
Przyjęty harmonogram zakładał, że modernizacja drogi zakończy się 31 października br.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA