REKLAMA
,
Infolinia dla przedsiębiorców
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najwyższy czas na samodzielną aktualizację programu Płatnik do najnowszej wersji. Przedsiębiorcy mają wiele pytań o program do rozliczania składek, dlatego Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił w tym „gorącym” okresie dodatkowe numery infolinii. 

W Oddziale ZUS w Lublinie infolinia w sprawie Płatnika działa pod numerem 81 535 77 44, a w Oddziale ZUS w Biłgoraju pod numerem 82 565 96 76. Są czynne w dni robocze w godzinach 8.00-15.00.

Reklama

Pomoc można uzyskać także w ogólnopolskim Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS pod numerem 22 560 16 00. Po połączeniu należy wybrać cyfrę 6, która kieruje do konsultantów doradzających w sprawie aktualizacji Płatnika do najnowszej wersji oznaczonej jako 10.02.002. Ogólnopolska infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.

Aktualizacja programu Płatnik jest konieczna do poprawnego rozliczenia składek w lutym (za styczeń). Konieczność samodzielnego pobrania nowej wersji oprogramowania wynika ze znacznej liczby zmian. Chodzi m.in. o szerszy zakres danych przekazywanych do ZUS w związku z przepisami o skróceniu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej.

– Po pobraniu najnowszej wersji Płatnika kolejne zmiany będą aktualizować się już automatycznie – dowiadujemy się od Małgorzaty Korby, rzecznik prasowej ZUS w woj. lubelskim.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA