REKLAMA
,
Instrumenty dla przedsiębiorców
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców” to tytuł konferencji przeznaczonej dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność i zarejestrowanych na terenie Miasta Chełm. Będzie głównie o możliwościach uzyskania wsparcia z funduszy unijnych.

Reklama

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”, która odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca, o godz. 10.00, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (sala S1, parter).

Podczas konferencji zostaną omówione założenia ustawy Polska Strefa Inwestycji. Ustawa zmienia m.in. zasady działania Specjalnych Stref Ekonomicznych i poszerza obszar, na którym możliwe jest uzyskanie zachęt inwestycyjnych z 0,08% do całych 100% terenów inwestycyjnych w Polsce. Na terenie województwa lubelskiego możliwe jest uzyskanie zwolnienia z podatku nawet na okres 15 lat! Szczegółowych informacji o tym instrumencie wsparcia udzielą uczestnikom przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, zarządzający SSE Euro-Park Mielec.

Podczas konferencji będzie mowa również o możliwościach uzyskania wsparcia finansowego w ramach funduszy unijnych, zarówno w ramach konkursów skierowanych do przedsiębiorców, wynikających z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, jak i Krajowych Programów Operacyjnych, a także oferty preferencyjnych pożyczek przygotowanych przez m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego.

Po części merytorycznej zaplanowano lunch oraz bezpośrednie rozmowy z prelegentami, którzy odpowiadać będą na indywidualne pytania.

Szczegółowy program konferencji znajdziecie tutaj.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA