REKLAMA
,
Instrumenty muzyczne z wojska
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Saksofon, waltornia, pianino, ale także agregaty prądotwórcze i sprzęt warsztatowy. W poniedziałek, 17 czerwca, w lubelskim oddziale Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się przetarg mienia wycofanego z wojska.

Reklama

W ofercie znalazły się 53 pozycje o łącznej wartości blisko 224 tys. zł.  Ceny wywoławcze zaczynają się od 200 zł za analizator spalin, a kończą na 45 tys. zł za elementy parku pontonowego. Zyski ze sprzedaży zasilą Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Czerwcowy przetarg powinien przyciągnąć uwagę osób, które szukają niedrogich instrumentów muzycznych.
W Lublinie czeka na nich baryton – nisko brzmiący smyczkowy instrument strunowy – wyceniony na 800 zł, pianino marki Calisia w cenie wywoławczej 1 tys. zł, waltornia, za którą trzeba będzie zapłacić co najmniej 1 tys. 200 zł oraz saksofon barytonowy – jeden z największych i najniżej strojonych saksofonów. Potencjalny nabywca musi wyłożyć za niego minimum 1 tys. zł. Wszystkie z oferowanych przez Agencję instrumentów mają za sobą służbę w wojskowych orkiestrach.

Pobyt w armii mają też za sobą wystawione na przetarg zespoły spalinowo-elektryczne oraz agregaty prądotwórcze. W ofercie znalazło się osiem egzemplarzy zespołów PAB 2-1 wycenionych na 300 zł oraz pięć agregatów G 4000 SP w cenie ofertowej 1 tys. zł za sztukę. Sprzęt może przydać się przedsiębiorcom oraz osobom, które w terenie potrzebują dodatkowych źródeł energii.

Ciekawie prezentuje się również pakiet sprzętu kulturalno-oświatowego. Znajdziemy w nim  m.in.: konsolę do gier firmy Sony PlayStation PS 2, rzutniki, telewizory, odtwarzacze DVD, organy elektroniczne marki Casio CT 670, perkusję, a nawet stół bilardowy o wymiarach 233×134 cm. Minimalna oferta, która pozwoli na zakup zestawu to 3 tys. zł.

Do najdroższych pozycji wystawionych na przetargu należą elementy parku pontonowego PP-64, czyli konstrukcji, która pozwala na budowę mostów, promów lub zagospodarowania zatoki. Ceny początkowe – w zależności od zestawu – wahają się od 27,5 tys. do 45 tys. zł.
Na większy wydatek muszą być też przygotowani potencjalni nabywcy 144 m² kostki granitowej, za którą trzeba zaproponować ponad 30 tys. zł.
Na przetarg trafił również sprzęt warsztatowy, przyczepy do wózka transportowego, a także popularne w sprzedaży internetowej skrzynie drewniane o różnych wymiarach, tutaj oferowane w pakietach.

Warunkiem udziału w planowanym przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty na specjalnym formularzu. Do oferowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Otwarcie ofert nastąpi 17 czerwca (poniedziałek), o godz. 13.00, w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie.

Szczegóły dostępne są stronie Agencji: https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1464

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA