REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Przy ulicy Batorego w Chełmie rośnie nowa inwestycja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. To Instytut Nauk Medycznych.

Powstaje nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek, który służyć będzie studentom i pracownikom kierunku pielęgniarstwo. Z czasem zaś uczelnia myśli o uruchamianiu kolejnych kierunków medycznych, m.in.  ratownictwa medycznego czy medycyny. PWSZ przeznaczyła na inwestycję 32 mln zł.

Zobaczcie budowę lotu ptaka.

Rating: 1.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Napisz komentarz
 • TSJ, historia tego człowieka nagrodziła mandatem parlamentarnym więc ja tej historii dawno przestałem ufać.
  Historie należy tworzyć samemu właśnie przymierzam się do tworzenia klubu seniora zaangażowanego… ?

  No votes yet.
  Please wait...
  • zdaje sie blizej mu do lasow janowieckich anizeli zalewu na Ioltancach -coz zaangazowanie w sprawy Chelma, chelmszczyzny jest miznerne by nie rzec zerowe

   No votes yet.
   Please wait...
 • Panie Sawa, Pańskie uporczywe zrzucanie odpowiedzialności za brak kasy z samorządu województwa dla Chełma jedynie na Fiszową, jest nieprawdą.
  Jaki to typ człowieka, mieszkańca miasta Chełm, mającego rzeczywistą władzę nad przyznawanymi finansami w całym regionie lubelskim, byłby gotów przez szereg długich lat zacięcie gnoić akurat miasto w którym mieszka? Za co? Za to m in że nie został w nim wybrany na prezydenta? Na pewno nie Chełmianin. Historia już tego człowieka oceniła. Żadna propaganda tego nie zmieni. Nie ma sensu tego powtarzać, choć pamiętać o tym należy.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Taa, a miasto wygląda rodem miast z Burkina Faso, walające się śmieci w centrum miasta, chaszcze rosną takie, że czołg przejechałby niezauważenie, a o drogach to już nie piszę, bo szkoda klawiatury. Drugi Kuwejt, normalnie.

  No votes yet.
  Please wait...
 • ” Bob budowniczy ” działa i dobrze! Przedtem Graby kosił równo kasę dla miasta a ta “fiszka” co ona mogła ? Pójść do banku i rolować dług! Dobrze że jest ” pięć minut” dla Chełma, tylko ciekawe jak długo? Tłuste koty z PO cały czas grzebią jak to się dobrać tu do koryta! A “gupie” chełmofony mogą sobie strzelić w stope jak to robili przez 12 lat i wszystko stało w miejscu oprócz długu! Za które pobudowano kilka rond tylko nie wiadomo po co? A w zasadzie wiadomo. “Bo najlepsze interesy się robi na dużych słomianych ( ronda) inwestycjach” a
  i wziątkę można przytulić!

  No votes yet.
  Please wait...
 • – PWSZ przeznaczyła na inwestycję 32 mln zł – gdyby nie starania Prezydenta to by byla figa z makiem- PWSZ sama nie miala takich srodkow

  No votes yet.
  Please wait...
  • Układ polityczny robi wszystko. Kto tego nie rozumie to traci jak Chełm tracił przez 12 lat rzadów Grabczuka w Urzędzie Marszałkowskim , gdzie była kasa i Fiszowej w Chełmie, gdzie kasy nie było!

   No votes yet.
   Please wait...
   • Fiszowa nie wykazywała absolutnie chęci dogadania się z Lublinem – to był problem.

    No votes yet.
    Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *