REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Przy ulicy Batorego w Chełmie rośnie nowa inwestycja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. To Instytut Nauk Medycznych.

Reklama

Powstaje nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek, który służyć będzie studentom i pracownikom kierunku pielęgniarstwo. Z czasem zaś uczelnia myśli o uruchamianiu kolejnych kierunków medycznych, m.in.  ratownictwa medycznego czy medycyny. PWSZ przeznaczyła na inwestycję 32 mln zł.

Zobaczcie budowę lotu ptaka.

Napisz komentarz
 • TSJ, historia tego człowieka nagrodziła mandatem parlamentarnym więc ja tej historii dawno przestałem ufać.
  Historie należy tworzyć samemu właśnie przymierzam się do tworzenia klubu seniora zaangażowanego… 🤬

  • zdaje sie blizej mu do lasow janowieckich anizeli zalewu na Ioltancach -coz zaangazowanie w sprawy Chelma, chelmszczyzny jest miznerne by nie rzec zerowe

 • Panie Sawa, Pańskie uporczywe zrzucanie odpowiedzialności za brak kasy z samorządu województwa dla Chełma jedynie na Fiszową, jest nieprawdą.
  Jaki to typ człowieka, mieszkańca miasta Chełm, mającego rzeczywistą władzę nad przyznawanymi finansami w całym regionie lubelskim, byłby gotów przez szereg długich lat zacięcie gnoić akurat miasto w którym mieszka? Za co? Za to m in że nie został w nim wybrany na prezydenta? Na pewno nie Chełmianin. Historia już tego człowieka oceniła. Żadna propaganda tego nie zmieni. Nie ma sensu tego powtarzać, choć pamiętać o tym należy.

 • Taa, a miasto wygląda rodem miast z Burkina Faso, walające się śmieci w centrum miasta, chaszcze rosną takie, że czołg przejechałby niezauważenie, a o drogach to już nie piszę, bo szkoda klawiatury. Drugi Kuwejt, normalnie.

 • ” Bob budowniczy ” działa i dobrze! Przedtem Graby kosił równo kasę dla miasta a ta „fiszka” co ona mogła ? Pójść do banku i rolować dług! Dobrze że jest ” pięć minut” dla Chełma, tylko ciekawe jak długo? Tłuste koty z PO cały czas grzebią jak to się dobrać tu do koryta! A „gupie” chełmofony mogą sobie strzelić w stope jak to robili przez 12 lat i wszystko stało w miejscu oprócz długu! Za które pobudowano kilka rond tylko nie wiadomo po co? A w zasadzie wiadomo. „Bo najlepsze interesy się robi na dużych słomianych ( ronda) inwestycjach” a
  i wziątkę można przytulić!

 • – PWSZ przeznaczyła na inwestycję 32 mln zł – gdyby nie starania Prezydenta to by byla figa z makiem- PWSZ sama nie miala takich srodkow

  • Układ polityczny robi wszystko. Kto tego nie rozumie to traci jak Chełm tracił przez 12 lat rzadów Grabczuka w Urzędzie Marszałkowskim , gdzie była kasa i Fiszowej w Chełmie, gdzie kasy nie było!

   • Fiszowa nie wykazywała absolutnie chęci dogadania się z Lublinem – to był problem.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA