REKLAMA
,
Walka z covid-19 po chełmsku(?)
Interesantów nie przyjmują, bo się przeprowadzają
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzisiaj (12 czerwca) nic nie załatwisz w Biurze Obsługi Inwestora – Ewidencja Działalności Gospodarczej chełmskiego Urzędu Miasta, bo… komórka przeprowadza się.

Reklama

Mieszczące się do tej pory przy ul. Obłońskiej 20 Biuro Obsługi Inwestora – Ewidencja Działalności Gospodarczej przenosi się pod bardziej prestiżowy adres czyli do budynku głównego UM przy ul. Lubelskiej 65.

Na dzień przeprowadzki wybrano środę, 12 czerwca. A że przeprowadzka, to nie ma możliwości obsługi interesantów.

Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie sposób powiadomienia o zmianie mieszkańców miasta. Komunikat w tej sprawie urzędnicy zamieścili na fanpage Miasto Chełm dopiero dzisiaj po godz. 9. Do mediów informacja dotarła chwilę później.

Urząd Miasta Chełm przeprasza za utrudnienia.

Napisz komentarz
 • Oni to w ogóle robią łaskę że pracują. Sytuacja z wczoraj, pojechaliśmy z mężem do wydziału komunikacji żeby zrobić adnotację w dowodzie rejestracyjnym naszego auta. Pod pokojem staliśmy ponad 20 minut a w tym czasie wewnątrz była znajoma jednej z urzedniczek, śmiechy, chichy i gadanie o du..e Maryny bo bynajmniej formalnosci urzędowe zostały załatwione w przeciągu 5 minut a reszta to były pogawędki na prywatne tematy. Gdy w końcu znajoma urzedniczki raczyła opuścić gabinet i weszliśmy my, pani stwierdziła że jest po godzinach pracy i odesłała nas z kwitkiem. I to jest szacunek do petenta od urzędasow z Chełmskiego Urzędu Miasta. Tym bardziej mnie irytuje cała ta sytuacja, że drzwi do tego gabinetu są całkowicie przeszklone i doskonale widzieliśmy ile Pani urzędniczka zalatwiała sprawy należące do jej obowiązków a ile zajęło jej czasu pogaduchy i ploty ze znajomą. Brak słów…

 • Faktycznie tragedia. Sam widziałem jak co najmniej parę kilkuosobowych grup inwestorów, jak w każdą środę, zjechało do Chełma. Biegali po mieście zapoceni i zdezorientowani. Bardzo chcieli zainwestować, a tu taki afront. Wyjeżdżali ze łzami w oczach. Już pewnie nie wrócą.

 • Prokurator Robert Scurvy

  Bez przesady wpis do dzialalnosci gospodarczej mozesz zrobic online jak masz bezplatny profil zaufany epuap.
  Ta techniczna przerwa nie ma zadnego wplywu na sprawnosc urzedu w zakresie koszenia trawy czy jakochkolwiek innych.
  Po prostu trzeba wykonac czynności urzednicze jak chocby protokularne zdanie i przyjecie dziwi wyposazenia tylko dziwi termin powidominia na fanpage UM ale pewnie poza prezydentem nikt z urzędników FB nie osluguje, haha.

 • Nic nie szkodzi. Inwestorow i tak nie ma , to jaki problem. Chyba że tych od koszenia trawy czy lepienia dziur plackami!

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA