REKLAMA
,
Walka z covid-19 po chełmsku(?)
Interesantów nie przyjmują, bo się przeprowadzają
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzisiaj (12 czerwca) nic nie załatwisz w Biurze Obsługi Inwestora – Ewidencja Działalności Gospodarczej chełmskiego Urzędu Miasta, bo… komórka przeprowadza się.

Reklama

Mieszczące się do tej pory przy ul. Obłońskiej 20 Biuro Obsługi Inwestora – Ewidencja Działalności Gospodarczej przenosi się pod bardziej prestiżowy adres czyli do budynku głównego UM przy ul. Lubelskiej 65.

Na dzień przeprowadzki wybrano środę, 12 czerwca. A że przeprowadzka, to nie ma możliwości obsługi interesantów.

Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie sposób powiadomienia o zmianie mieszkańców miasta. Komunikat w tej sprawie urzędnicy zamieścili na fanpage Miasto Chełm dopiero dzisiaj po godz. 9. Do mediów informacja dotarła chwilę później.

Urząd Miasta Chełm przeprasza za utrudnienia.

Napisz komentarz
 • Oni to w ogóle robią łaskę że pracują. Sytuacja z wczoraj, pojechaliśmy z mężem do wydziału komunikacji żeby zrobić adnotację w dowodzie rejestracyjnym naszego auta. Pod pokojem staliśmy ponad 20 minut a w tym czasie wewnątrz była znajoma jednej z urzedniczek, śmiechy, chichy i gadanie o du..e Maryny bo bynajmniej formalnosci urzędowe zostały załatwione w przeciągu 5 minut a reszta to były pogawędki na prywatne tematy. Gdy w końcu znajoma urzedniczki raczyła opuścić gabinet i weszliśmy my, pani stwierdziła że jest po godzinach pracy i odesłała nas z kwitkiem. I to jest szacunek do petenta od urzędasow z Chełmskiego Urzędu Miasta. Tym bardziej mnie irytuje cała ta sytuacja, że drzwi do tego gabinetu są całkowicie przeszklone i doskonale widzieliśmy ile Pani urzędniczka zalatwiała sprawy należące do jej obowiązków a ile zajęło jej czasu pogaduchy i ploty ze znajomą. Brak słów…

 • Faktycznie tragedia. Sam widziałem jak co najmniej parę kilkuosobowych grup inwestorów, jak w każdą środę, zjechało do Chełma. Biegali po mieście zapoceni i zdezorientowani. Bardzo chcieli zainwestować, a tu taki afront. Wyjeżdżali ze łzami w oczach. Już pewnie nie wrócą.

 • Prokurator Robert Scurvy

  Bez przesady wpis do dzialalnosci gospodarczej mozesz zrobic online jak masz bezplatny profil zaufany epuap.
  Ta techniczna przerwa nie ma zadnego wplywu na sprawnosc urzedu w zakresie koszenia trawy czy jakochkolwiek innych.
  Po prostu trzeba wykonac czynności urzednicze jak chocby protokularne zdanie i przyjecie dziwi wyposazenia tylko dziwi termin powidominia na fanpage UM ale pewnie poza prezydentem nikt z urzędników FB nie osluguje, haha.

 • Nic nie szkodzi. Inwestorow i tak nie ma , to jaki problem. Chyba że tych od koszenia trawy czy lepienia dziur plackami!

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Na Pokrówkę z przeszkodami
  Na Pokrówkę z przeszkodami
  Rocznicowy prezent prezydenta
  Rocznicowy prezent prezydenta
  Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
  Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
  Będzie nowy wiceprezydent?
  Będzie nowy wiceprezydent?
  Będzie nowy wiceprezydent?
  Miasto rusza do walki z wirusem
  REKLAMA