REKLAMA
,
Iwona Panas w świetnej formie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Iwona Panas w miniony weekend wystartowała w rowerowym Ultramaratonie Piękny Wschód. Cała trasa przebiegała przez drogi Podlasia i Lubelszczyzny. Na metę przyjechała jako piąta wśród kobiet. Gratulujemy!

Reklama

Maraton miał swój start i metę w Parczewie, gdzie stawiło się ponad 200 zawodników w dwóch kategoriach: OPEN – tj. możliwa jazda w grupach kilkuosobowych oraz SOLO – samotna jazda na całej trasie w odległości 150 metrów od innych zawodników, z wyłączeniem wyprzedzania. Na całej trasie znajdowały się punkty kontrolne, w których każdy z zawodników zobowiązany był uzyskać pieczątkę potwierdzającą jego stawiennictwo, mógł uzupełnić zapasy płynów i pożywić się. Każdy uczestnik dostał od organizatora na starcie rejestrator GPS weryfikujący prawidłowość przejechania trasy.

Iwona Panas, na co dzień trenująca z Chełmską Grupą Triathlonu, z uwagi na debiut w tego rodzaju zawodach, wystartowała w kategorii OPEN. I uzyskała znakomity czas przejazdu – 17 godzin 10 minut i wysoką prędkość średnią 29 km/h. Cały ultramaraton ukończyła w czasie 20 godzin 53 minuty, uwzględniając czas pobytu w punktach kontrolnych. Wynik ten dał funkcjonariuszce 85. miejsce w klasyfikacji OPEN na 178 zawodników, którzy ukończyli wyścig. Natomiast wśród kobiet – 5. miejsce!

Znakomity czas przejazdu pozwoli Iwonie na start w kolejnym ultramaratonie Bałtyk – Bieszczady Tour 1008 km.
Pomimo ograniczeń wynikających z pandemii, asp. Iwona Panas nie zwalnia tempa i cały czas dba o sportową formę. Koledzy z lubelskiego garnizonu policji gratulują jej odwagi, wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA