REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
IX Konkurs Plastyczny „MOJA MAMA”
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w IX Konkursie Plastycznym „Moja Mama” pod patronatem Burmistrz Krasnegostawu Hanny Mazurkiewicz. Celem konkursu jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań plastycznych a także poszukiwanie inspiracji artystycznych w relacjach rodzinnych.

Prace plastyczne muszą przedstawiać mamę (jej portret, mama w domu, w pracy, w czasie wypoczynku czy zabawy, jak również wspólnie z rodziną. Mama, którą kochamy i ufamy jej, pod której troskliwą opieką dorastamy, bawimy się i uczymy).

Konkurs skierowany jest do dzieci z oddziałów przedszkolnych (4-6 lat). Oceniane zostaną walory artystyczne, samodzielność, technika i jakość wykonania.
Technika: malarstwo, rysunek barwny, collage – format A3, A4

Każdą prace należy podpisywać tak:
Imię i nazwisko dziecka, wiek
Adres i telefon przedszkola
Imię i nazwisko opiekuna

W części artystycznej podczas rozstrzygnięcia konkursu każdy uczestnik musi przygotować krótki występ (wierszyk lub piosenka związane z Dniem Matki).

Prace należy nadsyłać do dnia 19.05.2015 roku na adres: Krasnostawski Dom Kultury, ul.Okrzei 10, 22-300 Krasnystaw. 

Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród oraz występy artystyczne odbędą się  dnia 26.05.2015 roku o godz. 10.00 w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*