REKLAMA
,
Izbica. Pijana czwórka rozbiła się o słup
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najpierw uderzyli w słup energetyczny, a potem zderzyli się z fordem. Tak po alkoholu podróżowała czwórka mężczyzn. Żaden nie chciał przyznać się do kierowania autem. 

Dyżurny krasnostawskich policjantów w piątkowy wieczór (26 lutego) otrzymał zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych w Izbicy (pow. krasnostawski). Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z pojazdów uderzył w słup energetyczny.
Kiedy funkcjonariusze dojechali na miejsce, zastali czterech mężczyzn przy uszkodzonym audi. Żaden z nich nie chciał przyznać się do kierowania pojazdem. Jak wykazało badanie alkomatem, wszyscy byli po alkoholu. Mieli od 0,6 do ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 

Reklama

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca audi nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Następnie odbił się i doprowadził do zderzenia z osobowym fordem, którym podróżowały trzy osoby. Zarówno kierowcy forda, którym był 21-latek z Zamościa, jak  i pasażerom, nic się nie stało.

Mężczyźni, którzy jechali audi również nie odnieśli poważniejszych obrażeń. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że audi kierował 25-letni mieszkaniec Krasnegostawu, który miał prawie 0,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

25-latek usłyszał już zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Będzie również odpowiadał za spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA