REKLAMA
,
Jagiellońska po remoncie
Jagiellońska po remoncie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierowcy mogą się cieszyć,  wykonawca czeka na przelew, w magistracie zacierają ręce, bo w terminie udało się zakończyć inwestycję. Tylko piesi mogą mieć kłopoty. Jagiellońska po remoncie.

Reklama

Remont Batorego i Jagiellońskiej poszedł niemal jak z płatka. Szybko i bez większych problemów. Samorząd odtrąbił sukces. Zasłużenie, bo z punktu widzenia kierowców sytuacja znacznie się poprawiła. Poza pojedynczymi nierównościami, jedzie się jak po stole.  Są tacy, co zwracają też uwagę na to, że asfaltu

…zabrakło chyba na tego ogryzka pod Hutą – plan zakładał przebudowę tylko do ostatnich domów pod adresem 45/62E – czytamy w komentarzu do tekstu „Skończyli remont!” na naszym fanpage .

Ale to zapewne malkontenci. Zdecydowanie gorzej na tym remoncie wyszli piesi.

Na chodnik po drugiej stronie pieniędzy zabrakło? – pyta nasza Czytelniczka.

Odpowiedzi na to pytanie nie znamy, ale rzeczywiście chodnik nie sprawia najlepszego wrażenia. Spacerowicze muszą uważać. Na fotografiach prezentujemy dwa przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Łowieckiej.  To pierwsze pojawiło się dopiero przy okazji ostatniego remontu. I bardzo dobrze się stało – mieszkańcy i tak przez lata w tym miejscu przechodzili przez Jagiellońską. Szkoda jednak, że zabrakło pieniędzy i czasu na dobudowanie fragmentu chodnika. Jesienne opady mogą zniechęcić do korzystania z bezpiecznego przejścia.

Jagiellońska po remoncieO ile powyższy przypadek można zrozumieć – to nowe przejście i pewnie zabrakło pieniędzy na rozbudowę. Gorzej jednak z sąsiednim przejściem przez ul. Łowiecką. W tym przypadku można było liczyć na przywrócenie chodnika do stanu używalności. Niestety, pozostawiono go w takim stanie jak na fotografii.

Apelujemy do pieszych spacerujących po osiedlu Działki – patrzcie pod nogi.

Tagi
Napisz komentarz
 • Zwykle piesi mają „pod górę”.Przez długie lata Kolejową dało się jeździć,ale chodzić było trudno,szczególnie po nawet niezbyt dużym deszczu.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA