REKLAMA
,
Jak skorzystać z Tarczy 2.0?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To propozycja specjalnie dla chełmskich przedsiębiorców. Ratusz wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju organizują webinarium nt. wsparcia, które można dostać w ramach tarczy antykryzysowej 2.0. Sprawdź szczegóły.

Reklama

Specjalnie dla chełmskich przedsiębiorców Polski Fundusz Rozwoju (PFR) i Miasto Chełm organizują webinarium nt. oszacowanego na 13 mld zł programu pomocowego Tarcza 2.0. Celem tego rządowego programu jest wsparcie dla mikro, małych oraz średnich firm w dobie pandemii COVID-19.

Webinarium poprowadzą eksperci PFR w poniedziałek, 8 lutego, w godzinach 13:00-14:00. Warto pospieszyć się z rejestracją, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Podobnie jak w pierwszej edycji programu, pomoc w ramach Tarczy 2.0. będzie udzielana w miarę szybko, w prosty i bezpieczny sposób; za pośrednictwem systemu przygotowanego przez PFR i banki. Spotkanie organizowane z chełmskimi przedsiębiorcami powinno być  dodatkowym ułatwieniem w pozyskaniu wsparcia.

Miasto Chełm sukcesywnie wdraża kolejne narzędzia w ramach miejskiej strategii walki z pandemią koronawirusa. Już dziś dla chełmskich firm dostępne są takie mechanizmy jak czasowe zwolnienie z podatku od nieruchomości, bon na pokrycie kosztów związanych z dostarczeniem usług komunalnych, a także zwolnienie z opłat za koncesję na alkohol w 2021 roku. Kolejną inicjatywą prezydenta jest zacieśnienie współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju – mówi Mariusz Rudzki z Gabinetu Prezydenta Miasta Chełm.

Uczestnicy wideo-konferencji będą mieli możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania dotyczące korzystania ze wsparcia proponowanego w ramach tarczy antykryzysowej.

Webinarium prowadzone przez ekspertów PFR odbędzie się w poniedziałek, 8 lutego, w godzinach 13:00-14:00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy zachęcają do szybkiej rejestracji za pomocą hiperłącza:
 https://html.transmisjeonline.pl/790-357-170

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Ja uważam ze takie webinaria to fajna sprawa, nie każdy przedsiębiorca wie co mu sie należy. A warto skorzystać z pomocy od państwa ,jeśli taka sie nadarza. Sama złożyłam wniosek , spełniałam wszelkie kryteria i pomoc otrzymałam w dwa dni, ale znam osoby, które nie wiedziały jak maja wypełnić wniosek i o co dokładnie mogą sie starać i trochę to trwało czasu zanim pieniądze dostali.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Jasne, tylko pisowscy urzędnicy tak potrafią.
  Cała Polska i pół Poloni zbiera 200 milionów na leczenie dzieci a taki pisowski urzedas potrafi to przep…. jedną decyzja.
  Potem specjaliści od propagandy przekonują jacy oni są zdolni i pożyteczni.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA