REKLAMA
,
Jak zainwestować we własny biznes
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Prowadząc własny biznes musisz być o krok przed konkurencją. Inwestycja w rozwój własnej firmy jest właściwym kierunkiem. Skąd zdobyć na to pieniądze?

Reklama

„Unijne dotacje na lubelskie innowacje” to tytuł spotkania informacyjnego, na które zaprasza Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości. Odbędzie się 20 września w Chełmie.
Instytucja od ponad dekady wspiera przedsiębiorczość w regionie.

Wiemy, jak potrzebne są wysokie nakłady finansowe na rozwinięcie marzeń biznesowych, a jak niewielki jest budżet własny – czytamy na stronie LAWP. – Informacji o możliwości wsparcia unijnego dla firm jest mnóstwo w mediach, ale która opcja jest najlepsza na konkretne działanie? Wybór jest ogromny, dlatego też chcieliśmy rozwiać wątpliwości i pomóc przedsiębiorcom wybrać właściwą drogę.

W tym celu LAWP organizuje spotkania w powiatach całego województwa lubelskiego. Na najbliższe zapraszamy do Chełma, w czwartek, 20 września, w godz. 10-14, siedziba Starostwa Powiatowego, Plac Niepodległości 1.

Zainteresowani winni wypełnić formularz http://bit.ly/formularz-chelm i wysłać do organizatorów. Zgłoszenia będą przyjmowane do 19 września.
Szkolenie jest bezpłatne.

Rozwój Twój i Twojego przedsiębiorstwa jest dla nas najważniejszy. Jedynie o transport i ewentualny nocleg musisz sam zadbać. Resztą już się zajmiemy – zapewniają organizatorzy.

Dodatkowych informacji można zasięgać pod numerem telefonu: (81) 46 23 844 lub e-mail: sylwia.szczesna@lawp.eu.

Napisz komentarz
 • Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji: nestbank pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank pl

 • Jakie są podstawowe wymagania wobec lokalu przy franczyzie Nest Banku?

 • Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank pl

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA