REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Jan Kondrak w KDK
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Jan Kondrak to głos – wielki głos. Co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. W czwartek, 29 listopada, usłyszymy go w Krasnymstawie.

Kondrak jest cenionym autorem i kompozytorem. Pisze dla siebie i innych, m.in. dla Marka Dyjaka. Kojarzony z wyjątkową piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań. Jest organizatorem i współorganizatorem wielu cyklicznych, ogólnopolskich festiwali. Zrealizował wiele scenariuszy własnych widowisk estradowych, musicali czy przedstawień.
W ostatnich miesiącach wraz z Kubą Sienkiewiczem i Markiem Majewski realizuje „Dolinę Prapremier” – comiesięczną imprezę literacko-muzyczną o zacięciu kabaretowym. W ubiegłym roku napisał libretto kantaty jazzrockowej „Zakochani w Lublinie” na finał obchodów 700-lecia Lublina.

Podczas krasnostawskiego koncertu Kondraka usłyszymy piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego.

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na koncert Jana Kondraka w czwartek, 29 listopada, godz. 18. Bilety po 20 zł i 30 zł (w dniu koncertu) dostępne są w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*