REKLAMA
,
Japonia i Ukraina w Chełmskim Klubie Podróżników
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Przed nami dwa spotkania z Chełmskim Klubem Podróżników. Pierwsze poświęcone będzie Japonii, a w trakcie drugiego przeniesiemy się do Kijowa i Podola.

Trzydzieste piąte spotkanie ChKP odbędzie się w piątek 18 listopada o godz. 17:00 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Gościem będzie Piotr Milewski.

Reklama

Piotr urodził się w Chełmie, a wychowywał w Opolu. Przez dziewięć lat przebywał w Japonii. Dwa dni po powrocie do Polski poznał swoją przyszłą żonę – Japonkę.  Podczas spotkania Milewski zaprezentuje swoją książkę „Dzienniki japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia”.

– Dzień później (sobota, 19 listopada) rozpoczniemy nowe pięciolecie działalności ChKP, jako, że pierwsze spotkanie odbyło się 18 listopada 2011 roku – zapowiada Grzegorz Gorczyca

Następnego dnia o godz. 19:00 w Decaffencji rozpocznie się Wieczór Lwowski, poszerzony o prezentacje Kijowa i Podola. Spotkanie będzie miało charakter bardziej rozrywkowy – na scenie pojawi się kapela Kataryna, która zagra wiele nie tylko lwowskich piosenek. Będzie też degustacja lwowskich potraw i nie zabraknie urodzinowego tortu.

– Spotkanie to będzie też niejako podsumowaniem naszego pierwszego sezonu wycieczkowego, w którym to zorganizowaliśmy siedem wycieczek na Ukrainę- pięć do Lwowa oraz do Kijowa i na Podole. Zapowiada się fajny wieczór wspomnień – dodaje Gorczyca.

Liczba miejsc na imprezie jest ograniczona, dlatego wszyscy chętni proszeni są o jak najszybszą telefoniczną rezerwację miejsc pod numerem telefonu 502 342 117.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA