REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Jaskiniowiec nie odpuszcza
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wandale, którzy sądzą, że najlepszą formą upublicznienia swoich chorych poglądów są napisy na przystankach, nie odpuszczają. Na niedawno odnowionym przystanku CLA znowu pojawiło się rasistowskie hasło.

Reklama

O bazgrołach na przystanku przy ul. Hrubieszowskiej pisaliśmy już na początku września. Chełmskie Linie Autobusowe zareagowały wzorowo i napis został zamalowany. Wydawać się więc mogło, że to kończy temat. Nic bardziej mylnego. Lokalny jaskiniowiec upodobał sobie ten przystanek i z samozaparciem godnym lepszej sprawy ponownie namazał swój rasistowski empblemat. Napis jest większy niż poprzednio, tym razem jednak zamiast schematycznej swastyki pojawił się celtycki krzyż. To nadal symbol neonazistowski.

Przykro nam, że z trudem wiążące koniec z końcem CLA sp. z o.o. znowu będą musiały wydawać pieniądze na usuwanie dorobku neonazistowskiego wandala. Może domorosłym malarzem powinny zainteresować się organa do tego powołane?

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Krzyż celtycki jest obecnie zakazany w Niemczech jako logo organizacji neofaszystowskich. W czasie II WŚ był wykorzystany przez norweskich nazistów. Ci w Polsce co go używają nie zdają sobie sprawy, szczególnie ci z tzw. białej supremacji, że jest on w Europie przede wszystkim symbolem promujacym wyższość ludów germańskich o protestanckim rodowodzie nad m.in. Słowianami.
  Dla niektórych ludzi walka jest sensem życia. Nie ważne z kim, ważne by walczyć. Nawet jak już zniszczą przeciwnika, poszukają sobie innego. Jeszcze takim dać do ręki władzę, i wojny mamy na zawołanie, a przynajmniej ostre konflikty z kim się da. Czy czegoś nam to nie przypomina?

  No votes yet.
  Please wait...
 • A biała siła to co?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Krzyż celtycki nie jest zabroniony. Można mówić tu tylko o wandaliźmie a nie upatrywać się ideologii

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama