REKLAMA
,
Jazz, pop i awangarda
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na niecodzienny koncert zaprasza Muzeum Regionalne w Krasnymstawie. W piątek, 8 czerwca, usłyszymy Ewę Łobodzińską i jej „Garbage Queen – Jazz, Pop, Awangarda”.

Reklama

Autorką projektu Garbage Queen jest Ewa Łobodzińska – pochodząca z Krasnegostawu absolwentka tutejszej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego. Obecnie mieszka w Bath gdzie pracuje, studiuje, tworzy i szlifuje swoje umiejętności muzyczne.

W maju tego roku artystka ruszyła w międzynarodową trasę koncertową promującą jej pierwszą EP, której premiera odbędzie się jesienią 2018. Ewa jest muzykiem niezwykłym, bezkompromisowym. Jej twórczość stanowi mieszankę jazzu i popu na pograniczu awangardy. Tworzy przedziwne piosenki, rozdzierająco piękne, przeciśnięte przez jej pianino i śpiewa je w najszczerszy sposób śmiejąc się i cierpiąc. Garbage Queen przypomina Dietrich i Amandę Palmer w swoim własnym, przyprószonym brokatem świecie. O jakość dźwięku zadba Piotr Rybczyński – Piter Rybson Records [przygotowała Maja Toczona-Wal].

Zapraszamy na koncert w piątek, 8 czerwca br., godz. 19, wirydarz Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 5a. Wstęp wolny.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA