REKLAMA
,
Jedzmy kalafiory będziemy zdrowsi
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dojrzewające w sierpniu owoce i warzywa są najsmaczniejsze. Zawierają też najwięcej składników ważnych dla naszego zdrowia i urody. To dlatego, że dojrzewają na słońcu. Warto wykorzystać ten czas, by zasilić organizm przed zimą.

Reklama

Dzisiaj (9.08.2018) na zielonym rynku przy ul. Popiełuszki w Chełmie królowały pomidory. Od około tygodnia można kupić polskie gruntowe odmiany. Ceny bardzo przyzwoite, średnio 2-3 zł za kilogram. Wypatrzyliśmy warzywa nawet po 1 zł/kg, ale nadawały się raczej na ketchup.

Pięknie i zdrowo na kolorowych straganach prezentują się białe głowy kalafiorów. Ceny – w zależności od wielkości główki – od 2 do 4 zł za sztukę.  Kalafior w naszym kraju podawany jest najczęściej po ugotowaniu i skropieniu przesmażoną na maśle bułką tartą. Smaczne, ale nie specjalnie wyszukane. Tymczasem kalafiora można wykorzystać w kuchni w bardziej wyrafinowany sposób. Można go jeść na surowo, łączyć z innymi warzywami w surówkach i sałatkach, ugotować w zupie, zapiekać, rozgnieść razem z puree z ziemniaków albo zamarynować. Tutaj znajdziecie kilka przepisów na dania z kalafiorem. Nam najbardziej spodobał się ten na tosty kalafiorowe.

Warto jeść kalafiory, bo to bogactwo witamin i minerałów. Regularne spożywanie ma korzystne działanie dla skóry i podnosi odporność organizmu. Kalafior ma też działanie przeciwnowotworowe, chroni przed wrzodami i wspomaga leczenie reumatyzmu.

Ciekawostka: na stragany wróciły truskawki. Cena 7-8 zł za kilogram. To coraz bardziej popularne w naszym kraju odmiany później owocujące. Nie ma ich zbyt dużo, ale będą dostępne aż do pierwszych mrozów.

W sprzedaży są też wczesne deserowe odmiany jabłek (papierówka, genewa, piros) i śliwek (renkloda, herman, węgierka dąbrowicka). Ciągle na bazarku jest sporo malin i borówek, ale ich ceny są jak zaczarowane – od tygodni ani drgną.

A oto przykładowe ceny z chełmskiego bazarku:

  • borówka – 4-6 zł/średni pojemnik
  • bób – 5-6 zł/kg
  • brokuł – 3 zł/szt.
  • brzoskwinie – 5-6zł/kg
  • buraki czerwone – 3-4 zł/pęczek
  • cebula młoda – 3-4 zł/kg
  • cukinia – 1-2 zł/kg
  • czosnek – 1 zł/szt.
  • fasolka szparagowa – 6-7 zł/kg
  • jabłka wczesne – 4 zł/kg
  • kalafior – 2-4 zł/szt.
  • kapusta – 2-4 zł/szt.
  • koperek – 1-1,5 zł/pęczek
  • kukurydza – 2 zł/kolba
  • maliny – 4-6 zł/średni pojemnik
  • marchewka – 3-4 zł/pęczek
  • morele – 8-9 zł/kg
  • natka pietruszki – 1 zł/pęczek
  • nektarynki – 5-6 zł/kg
  • ogórki gruntowe – 1,5-4 zł/kg
  • papryka – 6 zł/kg
  • pomidory – 1,5-6 zł/kg
  • sałata – 2 zł/główka
  • seler – 3-4 zł/kg
  • śliwki renkloda/herman/węgierka dąbrowicka – 7-9 zł/kg
  • szczypiorek – 1 zł/pęczek
  • winogrona – 8-10 zł/kg
  • włoszczyzna – 3,5-4,5 zł/pęczek
  • ziemniaki młode polskie – 1-4 zł/kg

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA