REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Jest praca w straży granicznej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie planuje w tym roku przyjąć do służby 100 nowych funkcjonariuszy. Dokumenty można składać w siedzibie oddziału w Chełmie, ale także w Białej Podlaskiej i w Zamościu.

Reklama
Dokumenty od kandydatów przyjmowane będą po wcześniejszym umówieniu terminu ich złożenia. Można się umówiać od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00, pod nr tel. 82 568 50 92 lub 797 337 619.
Jest też możliwość umówienia terminu złożenia dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej (w treści e-maila należy podać imię i nazwisko tylko jednego kandydata): nabor.nadbuzanski@strazgraniczna.pl. Kandydat tą samą drogą dostanie informację zwrotną.W tym roku dokumenty można składać nie tylko w siedzibie NOSG w Chełmie, ale także w Białej Podlaskiej i w Zamościu:

– Komenda Nadbużańskiego Oddziału SG w Chełmie ul. Trubakowska 2, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 oraz w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.30-17.30, a także w ostatnią sobotę miesiąca (po wcześniejszym umówieniu terminu) o godz. 9.00;

– Placówka SG w Białej Podlaskiej, ul. Dokudowska 19 – wtorek w godz. 9.00 – 13.30;

– Grupa Zamiejscowa w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 2 (budynek Policji) – czwartek w godz. 9.00 – 13.30.

W Straży Granicznej może pracować osoba o nieposzlakowanej opinii, niekarana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, a także z co najmniej średnim wykształceniem. Służbę rozpoczyna się od szkolenia przygotowawczego w jednym z ośrodków szkoleniowych SG.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama