REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
“Jestem muralistą” | Jesteśmy na półmetku!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

To już półmetek działań w ramach projektu “Jestem muralistą”. Przed młodzieżą kolejne warsztaty na złomowisku, a później już premiera filmu, która odbędzie się już 30 maja! 

Film będzie także pokazywał prace nad tworzeniem muralu artystycznego w centrum miasta Chełm, których zakończenie nastąpi 23 maja. – Finał prac zostanie połączony z koncertami czołowych muzyków chełmskiej sceny hip-hopowej, który odbędzie się  na Placu Gdańskim. Na oficjalny pokaz filmu zapraszamy do sali widowiskowej ChbP na godz. 14:00 – informuje Anna Małysz z Biblioteki Publicznej.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Projekt „Jestem muralistą” zakłada nietypowe warsztaty dla młodzieży z Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rejowcu. Uczestnicy uczą się obsługi sprzętu do filmowania, różnorodnych technik kręcenia filmów, montażu nagrań na profesjonalnych programach. Ponadto młodzież uczestnicząca w zajęciach „artystycznych”, bierze udział w tworzeniu graffiti w nietypowym otoczeniu, tj. na złomowisku. Miejsce to umożliwia pokazanie ich nieprzeciętnych zdolności i wyzwala artystyczne wizje. Złomowane przedmioty nabrały barw i okazały się doskonałym materiałem do tworzenia sztuki w nowoczesnej formie.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Zajęcia edukacyjno-kulturalne dla młodzieży z Ośrodka Wychowawczego w Rejowcu odbywają się dzięki Fundacji Orange, która przyznała dotację na realizację projektu.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*