REKLAMA
,
Językowy sukces chełmianki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Agnieszka Nowosad okazała się najlepsza w kraju! Jej umiejętności językowe doceniła brytyjska firma edukacyjna Pearson.

Agnieszka Nowosad (na zdjęciu: druga od lewej) uczestniczyła w 2017 roku w projekcie „Angielski razem z PWSZ w Chełmie”, współfinansowanym ze środków UE. Projekt kończył się certyfikowanym egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie Level 1.

Reklama

– Ku naszej wielkiej radości okazało się, że Pani Agnieszka Nowosad, spośród wszystkich osób zdających egzamin w roku 2017, zdała go najlepiej w kraju – cieszą się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie.

W piątek (12 kwietnia) do Chełma przyjechała Dorota Bruszewska, dyrektor do spraw egzaminów Pearson dla Europy Wschodniej i Środkowej, by uroczyście wręczyć Agnieszce Nowosad Medallion of Excellence oraz dyplom uznania za wybitne umiejętności językowe.

Do egzaminów Pearson Test of English, przyznających certyfikaty językowe uznawane przez uczelnie oraz pracodawców w wielu krajach na świecie, co roku w Polsce przystępuje tysiące kandydatów. W drodze konkursu, organizowanego przez Pearson Central Europe, zostają wyłonione osoby, które wykazały się wyjątkową wiedzą i umiejętnościami podczas egzaminu. Honorowy patronat nad inicjatywą sprawuje Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce.

Centrum PTE General przy PWSZ w Chełmie także zostało wyróżnione dyplomem.

Gratulujemy!

***

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne międzynarodowych egzaminów certyfikujących Pearson Test of English funkcjonuje przy PWSZ w Chełmie już od kilku lat. Ośrodek umożliwia podejście do egzaminu i uzyskanie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na szściu różnych poziomach – od  A1 do C2, zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Więcej przeczytacie tutaj.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA