REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Juszczak prezesem
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Zmiany w Przedsiębiorstwie Gospodarki Odpadami. Na wtorkowym posiedzeniu Rady Nadzorczej powołano nowego prezesa. Został nim Artur Juszczak. Do niedawna zastępca prezydenta.

O tym, że Artur Juszczak znajdzie miejsce w PGO mówiło się zaraz po jego odwołaniu z funkcji wiceprezydenta.

Dotychczas prezesem spółki był Tomasz Pomiankiewicz.

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • traffic people

  Trzy lata temu Rafal Juszczak zostal wiceprezesem Getin Holdingu. Z kolei od 2010 r. byl wiceszefem firmy Prokom Investment. Wczesniej kierowal First Ukrainian International Bankiem multimiliardera Rinata Achmatowa. Zanim jednak Juszczak wyjechal za granice zarzadzal PKO BP.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Jeszcze jest prezesem ,myślałem że juz przeszedł do następnej spółki.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Nie ma więc po co dyskutować. U nas też aktualnie jest ” I sekretarz ” i on o wszystkim decyduje!
  No i marzy o samodzierżawiu tak jak na Kremlu. Dynastii dziedzicznej w linii prostej nie założy ale na pewno coś wymyśli!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Jak “wola ludu” ? To było w teorii tak jak teoretyczna była konstytujca! Nie było wolnych wyborów to też nie było “woli ludu”. Wola ludu decydowala tylko w przypadku zamieszek czy rewolty i to też w bardzo ograniczonym zakresie bo doprowadzała jedynie to wymiany jednego I sekretarza na drugiego I sekretarza . Z wyjątkim tego że ” nowy” przyprowadzał nowych swoich towarzyszy i obsadzał nimi stanowiska. Wszystko pozostalem zostwało bez zmian. Decydowal i namaszczal Kreml i jego aktualny sekretarz generalny. W tym sensie , tak mamy deja vu ?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *


  Fatal error: Out of memory (allocated 88346624) (tried to allocate 20480 bytes) in /home/klient.dhosting.pl/innovmedia/chelmski.eu/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1999