REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kanał z papierosami
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Policjanci zabezpieczyli ponad 2500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Wyroby tytoniowe przechowywał mieszkaniec gminy Chełm.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą chełmskiej komendy przeszukali wczoraj (19 czerwca) teren jednej z posesji w gminie Chełm. W garażu, w kanele samochodowym, znaleźli i zabezpieczyli ponad 2500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Jak się okazało, wyroby tytoniowe należały do mieszkającego tam 43-latka. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Na poczet przyszłych kar zabezpieczyli też pieniądze i samochód osobowy. Wartość uszczuplenia należnego podatku akcyzowego oszacowano na kwotę ponad 45 tys. zł.

Mężczyźnie zostały już przedstawione zarzuty. Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego czyn ten zagrożony jest karą grzywny albo karą pozbawienia wolności do lat 3.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
  • Skąd wy kurwa bierzecie te kwoty uszczuplenia podatku???? 45 tysiecy hahahah. Sprzedając ten chłam co miał po 11 zł za pakę wychodzi 27500 a nie jakieś cyfry z kosmosu wzięte

    No votes yet.
    Please wait...
  • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *