REKLAMA
,
Karma wraca. Pomóżmy Izabeli
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci z Krasnegostawu ponownie organizują zbiórkę krwi dla żony jednego z kolegów – Izabeli Kowalik. Lekarze zdiagnozowali u niej białaczkę. Zbiórka krwi odbędzie się 6 lutego. Przyłączcie się do nas i oddajcie krew dla Izy – proszą policjanci.

Policjanci i policjantki z krasnostawskiej komendy ponownie zwracają się z gorącym apelem o pomoc. U żony ich kolegi Tomka, funkcjonariusza krasnostawskiej komendy, zdiagnozowano białaczkę. Jej stan jest ciężki i potrzebna jest krew.

Reklama

W czwartek, 6 lutego, w Centrum Integracji Społecznej przy ul. Sikorskiego w Krasnymstawie, od godziny 8:00, organizowana jest zbiórka krwi. 

Policjanci proszą wszystkich o przyłączenie się do akcji!

Przy okazji akcji, będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. Przeszczep to szansa dla wielu chorych na uratowanie życia. Dawcą szpiku może być każda osoba, która jest zdrowa, w wieku od 18 do 50 lat. Wystarczy, że zgłaszający wypełni ankietę dotyczącą stanu zdrowia, podpisze oświadczenie woli przystąpienia do rejestru oraz odda próbkę krwi. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz procesu pobierania szpiku dostępne są na stronie regionalnego centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa w lublinie: www.rckik.lublin.pl

Przypominamy, że krew można również oddawać w dowolnym regionalnym centrum krwiodawstwa, wystarczy przy rejestracji podać, że jest to pomoc dla Izabeli Kowalik, która obecnie jest hospitalizowana w klinice hematoonkologii i transplantacji szpiku w Lublinie przy ul. Staszica.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA