REKLAMA
,
Karta Dużej Rodziny w KDK
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Duże rodziny zapłacą mniej za bilety na imprezy w Krasnostawskim Domu Kultury. Zniżki zaczną obowiązywać od 1 marca.

Reklama

Damian Kozyrski, dyrektor Krasnostawskiego Domu Kultury, podpisał umowę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, na mocy której od 1 marca w KDK będzie honorowana Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm i instytucji oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu.

KDK zobowiązał się do udzielania od marca członkom rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny szczególnych uprawnień tj.:

– bilety do kina Morskie Oko na seanse 2D w cenie 11 zł, a na seanse 3D w cenie 13 zł,
do 20% zniżki na wydarzenia, dla których jedynym (bezpośrednim) organizatorem jest Krasnostawski Dom Kultury – wydarzenia te będą specjalne oznaczone logotypem programu.

Jak otrzymać zniżkę?

– Należy być posiadaczem Karty Dużej Rodziny;
– W celu skorzystania z rabatu, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed dokonaniem płatności w kasie KDK poinformować kasjera, że posiada Kartę i chciałby na jej podstawie skorzystać z rabatu, a następnie okazać Kartę wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

W KDK mają nadzieję, że dzięki dołączeniu do programu KDR, poszerzy się krąg odbiorców oferty kulturalnej ośrodka i stanie się ona bardziej rozpoznawalna, nie tylko dla mieszkańców Krasnegostawu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA