REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kijem golfowym chciała wymusić zwrot długu
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Wywieźli 16-latkę do lasu i brutalnie pobili. Policjanci zatrzymali sprawców. To 29-letnia kobieta i jej 19- letni kolega.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór (11 maja). Pod dom 16-latki przyjechał jej 19-letni kolega i zabrał do lasu w okolice Włodawy. Tam czekała na dziewczynę jej 29-letnia znajoma z 23-latkiem z Chełma. Kobieta twierdziła, że nastolatka jest jej winna 1000 złotych. By wymusić oddanie długu, szarpała 16-latkę za włosy oraz biła ją po całym ciele metalowym kijem golfowym. Następnie poleciła 19-latkowi odwieźć ją z powrotem do domu.

Policję powiadomiła matka 16-latki. Dziewczyna po zdarzeniu trafiła pod opiekę lekarską. Włodawscy policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali 29-latkę z Włodawy i 19-latka z Chełma.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie zarzutów oraz wnioskowanie o zastosowanie tymczasowego aresztu. Kobieta jest podejrzana o stosowanie przemocy w celu wymuszenia wierzytelności oraz uszkodzenie ciała, natomiast jej 19-letni kolega o pomoc w przestępstwie. Z kolei 23-latek z Chełma został przesłuchany w charakterze świadka.

Wczoraj (13 maja) Prokurator Rejonowy we Włodawie zastosował dozór wobec podejrzanych. Oboje to osoby już notowane. Kobieta ma na swoim koncie między innymi przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, natomiast 19-latek był już notowany za pobicie. Teraz grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*