REKLAMA
,
Kino Kobiet. Seans i zniżki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W najbliższy czwartek CKF Zorza zaprasza na Kino Kobiet. Projekcja odbędzie się w ramach nowego projektu Filmowe Czwartki.

Reklama

W lutym br. ruszył nowy projekt CKF Zorza o nazwie Filmowe Czwartki. W ramach projektu, w każdy czwartek od początku lutego do końca czerwca, prezentowane będą cztery cykle filmowe:

1. DKF Rewers
2. Kino Kobiet
3. Pozytywny Czwartek
4. DKF Poleca

W najbliższy czwartek, 13 lutego, zapraszamy na Kino Kobiet

To propozycja kina wyłącznie dla pań. Prezentowane filmy będą poruszać tzw. tematykę kobiecą, opowiadać o kobietach lub będą przez kobiety zrealizowane. Cykl zainauguruje film Proxima w reż. Alice Winocour.

O filmie: Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia, pod kontrolą maszyn i specjalistów, poddana ekstremalnym warunkom jakie panują na statku kosmicznym, ćwiczy wytrzymałość swojego organizmu. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, ale również ciągłe udowadnianie męskiej części załogi, że zasługuje na miejsce w zespole. W domu zrzuca skafander i jest mamą 7-letniej Stelli. Kiedy zostaje wybrana na członka załogi misji „Proxima”, jej dotychczasowe życie zaczyna się komplikować. Jako astronautka jest gotowa, by spełnić swoje marzenia i polecieć w kosmos, jako mama boi się rozłąki z córką. Każda decyzja jest dobra i zła jednocześnie. Wyprawa w kosmos czasami okazuje się mniejszym wyzwaniem niż zwykłe życie na Ziemi.

Zobacz zwiastun.

Każda Pani uczestnicząca w czwartkowym pokazie Kina Kobiet, po okazaniu biletu kinowego, otrzyma rabat u partnerów projektu:

– MAREX Chełm – 15%
– Babeczki Studio Urody – 20%
– Butik Follow Me Agnieszka Suchecka – 15%
– Bralette – sklep z bielizną – 15%
– Zajazd Trzy Dęby – 20%

Uczestniczki KK otrzymają też karnety do zbierania pieczątek. Po uzbieraniu kompletu pieczątek, karnety wezmą udział w finałowym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów cyklu.

Zapraszamy do CKF Zorza w czwartek, 13 lutego, na Kino Kobiet i film Proxima, godz. 20.45. Bilety po 16 zł (normalne) i 14 zł (ulgowe).

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA